Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 Підприємства АПГ «Пан Курчак» жнивують

Підприємства АПГ «Пан Курчак» жнивують

Нині на полях Агропромгрупи вже зібрали озимий ріпак, на черзі – озима пшениця та  ярий ячмінь. Загалом цьогоріч під озимими майже 6 тисяч гектарів ріллі, це поля як у Волинській, так і у Рівненській областях. Тим часом Агропромгрупа збільшила площі озимої пшениці, посіявши її вдвічі більше, ніж попереднього року, а це майже 5 тисяч гектарів. Більше на 17%, у порівнянні з попереднім роком, площ і під ярим ячменем. Загалом цьогоріч Агропромгрупа планує зібрати врожай з 15 тисяч гектарів землі.

За словами директора ПП «ЗАК», яке займається обробітком земель АПГ «Пан Курчак» Олександра Мехедка, на сьогодні у полях, аби вчасно та якісно зібрати врожай, працює більше  десяти одиниць високотехнологічних комбайнів, а також декілька десятків одиниць вантажного автотранспорту. Тим часом приймати, сушити, очищувати та зберігати збіжжя нового врожай готові елеватори Агропромгрупи, а це  чотири сучасні елеваторні комплекси потужністю 100 тисяч тонн, які належить ТзОВ «Агротехніка», що входить в АПГ «Пан Курчак», у Турійську, Локачах, Чарукові (ст.Несвіч) та Мар’янівці.

В подальшому якісне зерно без ГМО, вирощене на полях Агропромгрупи, стане складовою повнораціональних збалансованих комбікормів, які продукує ТзОВ «Агротехніка» на двох своїх заводах. Волинські комбікорми є європейської якості, а тому їх використовують як для відгодівлі птиці та свиней на власних фермах Агропромгрупи,  так і експортують за кордон.

Тим часом сільські ради, на території яких АПГ «Пан Курчак» обробляє землі, мають фінансову користь від такої співпраці. Адже підприємства Агропромгрупи є соціально відповідальними, оскільки, не тільки справно платять селянам за оренду паїв, а й сплачують 0,5% від нормативно-грошової оцінки землі на розвиток сільських територій. Так, лише торік «Пан Курчак» інвестував понад 2 мільйони гривень на вирішення актуальних проблем громад Волинської та Рівненської областей.