Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

УТРИМАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО ПОГОЛІВ'Я, ІНКУБАЦІЯ КУРЧАТ

ТзОВ «Агідель» — один із найсучасніших і найбільших інкубаторів в Західній Україні.

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

4
ферми ремонтного молодняка
27
МЛН КУРЧАТ
33
МЛН. ЯЄЦЬ НА РІК
170
тис. репроду-ктивного стада
Агідель

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Репродукційне поголів’я кросів ROSS та COBB завозиться ТзОВ «Агідель» з прабатьківських ферм Угорщини та Німеччини та утримується на 2 фермах дорощування та 4 фермах ремонтного молодняка.

Кількість репродуктивного стада ~170000 голів, що дає можливість отримати 27 млн. шт. власного інкубаційного яйця в рік.

На власних фермах встановлене сучасне обладнання виробництва Big Dutchman International GmbH. Автоматизована система збору і сортування яєць дозволяє в найкоротші терміни зібрати знесені яйця в пташниках і доставити їх на інкубатор автомобілями зі спеціальним мікрокліматом.

ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ВЕТЕРИНАРІВ

Репродукційні ферми знаходяться під пильною увагою ветеринарів і спеціалістів із птахівництва не лише України, а й Європейського Союзу.

Для вакцинації курчат-бройлерів у ТзОВ «Агідель» використовують напівавтоматичний спрей-кабінет, що рівномірно і дозовано розпилює вакцину. Крім того, щеплення курчат проводиться ін’єкційною установкою.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

На птахокомплексах із утримання батьківського поголів’я для обігріву пташників застосовують теплогенератори «RAU». В них в якості палива використовується солома зернових культур, що дозволяє підприємству бути енергонезалежним.

ТзОВ «Агідель» – одне з перших підприємств в Україні, що встановило котли на альтернативному паливі для обігріву промислових приміщень.

На інкубаторі ТзОВ «Агідель» встановлена автоматична система підтримання оптимальної для інкубації вологості. Завдяки цьому вдалось покращити технологічні показники.

Інкубаторій Агідель

КОНТАКТИ

ТЗОВ «АГІДЕЛЬ»

ЮРИДИЧНА/ФАКТИЧНА АДРЕСА

Волинська область, Луцький р-н,

смт. Торчин, вул. Незалежності, 106

моб.: +38 (0332) 78-31-34
agidel@pankurchak.com.ua 

 
 

 

 

ДИРЕКТОР
ХАРЧЕНКО Максим Вікторович
ВІДДІЛ ЗБУТУ
КОВАЛЬЧУК Галина Сергіївна
 
ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
ПОВХ Тетяна Миколаївна