Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 У меню дітей переселенців та дітей учасників АТО буде волинська курятина

У меню дітей переселенців та дітей учасників АТО буде волинська курятина

340 кілограмів курятини та 80 кілограмів ковбаси отримає дитячий табір «Лісова застава», що в смт. Димер поблизу Києва. Таку допомогу продуктами надасть волинський благодійний фонд «Європейський вектор», меценатом якого є нардеп Сергій Мартиняк, та підприємства Агропромгрупи «Пан Курчак» (ТзОВ «Губин» та ТзОВ «ВМП»). Відтак, першу машину із м’ясом та ковбасою вже відправили на Київщину.

Табір запрацював торік у липні, розповіла одна з ініціаторів його створення, очільниця Всеукраїнської благодійної організації «За право на життя», нині керівник «Лісової застави»  Ірина Сазонова. Його вихованцями, а це діти-переселенці та діти учасників АТО, опікуються волонтери. Тим часом допомагають закладу небайдужі люді. Тому така спонсорська допомога харчами є доречною.

«Ми були приємно  здивовані, коли машина, яка привезла нам курятину та ковбасу для дітей, виявилася з Волині. Раніше ми просили допомогти продукцією аналогічне місцеве підприємство, та отримали відмову», – розповіла пані Ірина.

Від початку, каже Ірина Сазонова, заклад мав функціонувати лише влітку, втім, коли ситуація на сході країни загострилася, він став потрібним увесь рік.  Нині тут 120 вихованців віком від 6 до 17 років. Разом із оздоровленням та розвагами діти відвідують заняття з професійними психологами, адже більшості з них така допомога є вкрай необхідною. Сюди вони приїздять на 21 день, проте є й такі, а це майже двадцять вихованців, хто перебуває у «Лісовій заставі» по декілька місяців. Тож під час навчального року вони є учнями Димерської гімназії.

Загалом за рік роботи табору тут відпочили та пройшли психологічну реабілітацію півтисячі дітей, розповіла керівник «Лісової застави».  До речі, є тут і маленькі волиняни, каже вона. Це діти учасників АТО.

«Щодня і скрізь ми чуємо про допомогу, яка потрібна нашим хлопцям на передовій, необхідна вона й бійцям, які повернулися зі сходу. І сьогодні ми робимо усе, щоб вони відчували цю підтримку, діють різні фонди, небайдужі організовують акції… Але не потрібно забувати, що і їхнім родинам також потрібна допомога, а особливо дітям, які змушені це все проживати разом із дорослими. Волонтери молодці, що відкрили такий табір, де можна їм і відпочити, і пройти психологічну реабілітацію. І це важливо. До мене звернулись, я допоміг. Думаю така поміч не одноразова», – підсумував Сергій Мартиняк.