![ТзОВ “Агротехніка” на базі Турійського комбікормового заводу провела День відкритих дверей](https://ristersgroup.com/wp-content/uploads/agro_dvd1.jpg)
ТзОВ “Агротехніка” на базі Турійського комбікормового заводу провела День відкритих дверей
17 травня на базі Турійського комбікормового заводу ТзОВ “Агротехніка” провела для учнів Володимир-Волинського агротехнічного коледжу День відкритих дверей.
Під час заходу учням-аграріям провели оглядову екскурсію по Турійському комбікормовому заводу, та ознайомили студентів із основними технологічними етапами виготовлення комбікормів.