Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 ТОВ «Птахокомплекс «Губин» успішно розширює експортну географію

ТОВ «Птахокомплекс «Губин» успішно розширює експортну географію

ТОВ «Птахокомплекс «Губин» успішно розширює експортну географію. Два місяці тому компанія почала поставки в Єгипет, а сьогодні готується експортувати свою продукцію – м’ясо курчати-бройлера – на ринки європейських країн. У базі європейської торгової організації TRACES 10.05.2016 р опубліковані зміни в списку затверджених ЄС експортерів м’яса птиці з України (https://webgate.ec.europa.eu/sanco/traces/output/UA/PM_UA_en.pdf)

Освоєння європейського ринку – амбітне та відповідальне завдання. ТОВ «Птахокомплекс «Губин», що входить до групи компаній агропромислового холдингу «Пан Курчак», з травня 2016 рік стає однією з трьох українських компаній виробників курячого м’яса, які отримали дозвіл на поставки в країни Євросоюзу. Введення в експлуатацію в 2015 році виробничих потужностей, спроектованих європейськими підрядниками, обладнаних високотехнологічними лініями по переробці м’яса курчати-бройлера, дозволив добитися високої якості продукції, що випускається. Безперечною перевагою при організації поставок до Євросоюзу є вигідне місце розташування забійних потужностей ТОВ «Птахокомплекс «Губин» – всього лише 15 км від українсько-польського кордону, що гарантує зручну логістику для потенційних покупців з країн Європейського Союзу. Це дозволить здійснювати поставки не тільки замороженої, а й охолодженої продукції.

Зрозуміло, що підприємство, яке успішно пройшло ряд перевірок і аудитів, досліджень державних служб, міжнародних організацій, є виробником високоякісного продукту і має заслужене право на експорт продукції в країни ЄС. ТОВ «Птахокомплекс «Губин» розраховує істотно збільшити клієнтську базу за рахунок вимогливих покупців з Європи і реалізувати свій потенціал на цьому ринку.