Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 На Волині готують до відкриття новий потужний комплекс забою та переробки птиці

На Волині готують до відкриття новий потужний комплекс забою та переробки птиці

Запрацює він у Нововолинську та належить ТзОВ “Птахокомплекс “Губин”, який входить до агропромислової групи “Пан Курчак”. Це дозволить компанії майже вдвічі збільшити виробничі потужності, удосконалити сам технологічний процес, а також розширити ассортимент продукції, зокрема видів фасованої охолодженої курятини стане більше.

Потужність нового комплексу – забій 7 тисяч голів птиці за годину, розповіла в.о. директора “Птахокомплекс”Губин” Тетяна Львова. Тоді як зараз ця цифра вдвічі менша. Тим часом використання шокової камери  дасть можливість створити заморожений продукт високої якості, який зможе конкурувати на європейському ринку. А завдяки тому, що холодильне обладнання, яке використовуватимуть на підприємстві споживатиме вдвічі менше електроенергії, ніж те, яке працювало дотепер, дозволить, в свою чергу,не піднімати вартість продукції.

Загалом нині асортимент підприємства нараховує понад 30 видів як замороженої, так і охолодженої птахопродукції. Волинську курятину споживає не лишень місцеве населення, а й жителі ще 9 областей України, а також за кордоном.

Довідково: ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» засноване у 2001 році. Ценайбільший підрозділ Агропромгрупи «Пан Курчак», який здійснює діяльність у таких напрямках: вирощування птиці, виробництво та реалізація м’яса птиці. У складі комплексу діють 5 птахоферм розташованих в чотирьох районах Волинської області, річною потужністю понад 8,2 млн. голів. Виробництво відповідає міжнародним вимогам і стандартам.