![Участь у відкритті “Центру розвитку кар’єри” у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі](https://ristersgroup.com/wp-content/uploads/centr_2.jpg)
Участь у відкритті “Центру розвитку кар’єри” у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі
5 квітня співробітники ТзОВ ” АПГ “Пан Курчак” прийняли участь у відкритті “Центру розвитку кар’єри” у Володимир Волинському агротехнічному коледжі.
Учасникам заходу – викладачам та студентам навчального закладу, представникам місцевої влади та центру зайнятості населення, гостям з інших агропромислових підприємств була зроблена відеопрезентація Агропромгрупи та надана інформація про виробничі підприємства компанії.