![Нововолинським студентам презентували компанію «Пан Курчак»](https://ristersgroup.com/wp-content/uploads/42833309-b689-439b-8bc0-216c93259903-750x465.jpg)
Нововолинським студентам презентували компанію «Пан Курчак»
Волинську молодь познайомили із особливостями роботи в агропромисловій групі «Пан Курчак». Відбулася презентація АПГ «Пан Курчак» на тему «Як отримати омріяну роботу?» для студентів-випускників Нововолинського електромеханічного коледжу та Нововолинського факультету ТНЕУ.
Метою заходу був пошук нових працівників, формування позитивного іміджу підприємства серед мешканців міста. Сам захід відбувався у приміщеннях вищезгаданих навчальних закладів.
В.о. начальника відділу управління персоналом ТзОВ «Нововолинський м‘ясокомбінат», що входить до АПГ «Пан Курчак», Артем Прокопчук розповів студентам про компанію, робочі місця та перспективи роботи.