![Працівники підприємств агропромислової групи «Пан Курчак» вкотре стали помічниками Святого Миколая](https://ristersgroup.com/wp-content/uploads/3214_600x450.jpg)
Працівники підприємств агропромислової групи «Пан Курчак» вкотре стали помічниками Святого Миколая
19 грудня – особливий день для дітей, адже відомо, що Святий Миколай є покровителем усіх діток. Святий Миколай відомий своєю добротою, чуйністю та допомогою нужденним. Для дітей же – він втілення найзаповітніших мрій, адже цього дня усі чекають на подарунки.
Теплі зустрічі з дітьми з підопічних 39 дитячих закладів, розташованих на територіях, де працюють підприємства Агропромгрупи вже стали доброю традицією. Отож і цього року, перевтілившись у помічників святого Миколая працівники АПГ «Пан Курчак» повезли подарунки для майже 4000 дітлахів.