Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 Нововолинський м’ясокомбінат завойовує європейські ринки

Нововолинський м’ясокомбінат завойовує європейські ринки

Українські товари підкорила вибагливого споживача високою якістю, натуральним смаком та національним колоритом.

29 листопада 2015 року продукція ТзОВ «ВМП» приймала участь у благодійній виставці SHOM – Spouses of Head´s of Mission у Варшаві. Традиційно ярмарок-виставка проводився у готелі «Маріот» – у центрі польської столиці.

Позитивна атмосфера благодійного ярмарку тісно переплелася із передріздвяними мотивами, що заполонили святково прибрані вулиці міста. Благодійне міроприємство за сприяння міністерства закордонних справ Польщі за 16 років свого існування стало чудовим звичаєм, а кількість учасників з різних країн за останній період сягає 5 тисяч.

Продукція Нововолинського м’ясокомбінату отримала чимало схвальних відгуків від учасників виставки. Окремо слід відзначити і особливу увагу з боку  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Андрія Богдановича Дещиці та його родини саме до нашого дегустаційного столу.

Гостинні посмішки, апетитні  м’ясні делікатеси від Нововолинського м’ясокомбінату яскраво розкрили щедру волинську душу для всієї Європи. Крім яскравих емоцій та теплих відгуків разом із іншими учасниками виставки ми внесли свою лепту до благодійного фонду в підтримку соціально незахищених людей, що потребують цього найбільше.

Усі кошти, що були отримані в результаті торгівлі на святковій ярмарці, урочисто передані до благодійного фонду SHOM – Spouses of Head´s of Mission по закінченню виставки.

Участь у міжнародній виставці дала можливість представити європейській спільноті високу якість та розмаїття вишуканих українських м’ясних делікатесів.