Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 Нововолинський м’ясокомбінат пройшов перевірку та отримав сертифікат якості SAI Global

Нововолинський м’ясокомбінат пройшов перевірку та отримав сертифікат якості SAI Global

Високий рівень організації виробництва м’яса свинини, дотримання всіх необхідних заходів для виробництва якісного, екологічного продукту відмітили під час міжнародного аудиту іноземні експерти на Нововолинському м’ясокомбінаті (ТзОВ «ВМП»).

Делегація із представників всесвітньої мережі експертів компанії SAIGlobal (http://www.saiglobal.com/) відвідали ТзОВ «ВМП» у місті Нововолинськ  з 08-10 жовтня 2015 року.

Міжнародні експерти мали нагоду ознайомитись з виробничими потужностями, особливостями та технологічним процесом виробництва м’ясної продукції. Аудит міжнародного рівня дозволяє підприємству декларувати власну фінансову і економічну стабільність, а міжнародне визнання засвідчує, що підприємство виробляє свинину високої якості відповідно до міжнародних стандартів, являється конкурентною виробничою структурою на вітчизняному та міжнародному ринках, свідчить про надійність та високий професіоналізм на підприємстві.

Зазначимо, що 01 вересня 2015 року високу оцінку діяльності підприємства надали і представники компанії «ОСІ Фуд Солюшнс Україна». ТОВ «ОСІ Фуд Солюшнс Україна» – місцеве представництво холдингу OSIFoodSolutions, яке є всесвітнім партнером компанії МакДональдз® з 1955 року.

У виборі постачальників продукції компанія МакДональдз® дотримується декількох основних принципів: «Для нас важливо, щоб партнер був одним з лідерів на ринку, володів сучасним технологічним обладнанням, впроваджував інноваційні рішення, а також, безсумнівно, відповідав вимогам українського законодавства та стандартам МакДональдз® в області безпеки і якості продукції».  Експерти мали нагоду ознайомитись з виробничими потужностями, особливостями та технологічним процесом виробництва м’ясної продукції.  Тому, обравши Нововолинський м’ясокомбінат як партнера, міжнародні експерти «ОСІ ФудСолюшенс Україна», знову переконались  у високотехнологічних можливостях заводу та  підтвердили  міжнародним  сертифікатом  якості, який відповідає вимогам ISO22000:2005.

Тож висновки міжнародних експертів ще раз довели якість та екологічність  свинини, яка виготовляється національним виробником – Нововолинським м’ясокомбінатом (ТзОВ «ВМП»).

Довідково. Одним з основним напрямком виробництва на ТзОВ «ВМП» є виробництво м’яса свинини. На сьогоднішній день на підприємстві працює сучасний забійний цех, роботу якого було розпочато в 2009 році. Цех оснащений новим  сучасним високотехнологічним  обладнанням. У 2015 році за період 9 місяців ТзОВ «ВМП» став лідером по експорту  свинини.