Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 Ще одна птахоферма АПГ «Пан Курчак» запрацювала на Волині

Ще одна птахоферма АПГ «Пан Курчак» запрацювала на Волині

Десять нових сучасних пташників з разовою посадкою півмільйона голів птиці належить ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», що входить в Агропромгрупу «Пан Курчак». Їх загальна площа – майже 25 тисяч квадратних метрів, а розташована птахоферма у селі Холопичі, що у Локачинському районі.

Будівництво площ стартувало «з нуля», тому від початку був врахований кращий європейський досвід, розповів керуючий птахофермою Михайло Ящук. Відповідно, пташники обладнані сучасним устаткуванням світових виробників, зокрема, система годівлі, напування, мікроклімату – німецького виробництва. До того ж, проект є енергоощадним – утеплені стіни та стеля пташників, а обігрівають птахоферму два потужні котли польського виробника, які працюють на альтернативному паливі – соломі. Її підприємство заготовляє на власних полях, де вирощує зерно на корми для птиці. Енергоекономний досвід вже апробований на об’єктах Агропромгрупи «Пан Курчак», зокрема, на новозбудованому елеваторі в Чарукові (ТзОВ «Агротехніка»), а також на птахокомплексах, де утримують батьківське поголів’я (ТзОВ «Агідель»).

Тим часом додатковий виробничий майданчик дозволить ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» проводити одночасну разову посадку 1 мільйона 850 тисяч голів птиці, що на 35% більше, ніж тепер, зазначив голова наглядової ради Агропромгрупи «Пан Курчак» Сергій Горлач.

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» засноване у 2001 році. Це найбільший підрозділ Агропромгрупи «Пан Курчак», який спеціалізується на вирощуванні птиці, виробництві та реалізації курятини. У складі комплексу діють 5 птахоферм, які обладнані сучасним устаткуванням провідних світових виробників. Технологічний процес максимально автоматизований – контролюється кожен фактор, що впливає на розвиток курчат-бройлерів: рівень освітленості, вологість, температурний режим, дозування, балансування і періодичність годівлі.

На сьогодні ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» – потужний вітчизняний виробник м’яса птиці в західному регіоні України, майданчики якого розміщені в чотирьох районах Волинської області (Локачинському, Горохівському, Турійському та Володимир-Волинському). Основний продукт підприємства – заморожені та охолоджені тушки курчати-бройлера, напівфабрикати і субпродукти. Загалом в асортименті – 30 позицій.

Щоб підвищити конкурентоспроможність продукції, ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» вирощує власні зернові та технічні культури на орендованих землях у Волинській і Рівненській областях. Свою сировину підприємство переробляє на якісні збалансовані корми на сучасних заводах ТзОВ «Агротехніка», що також входять в Агропромгрупу «Пан Курчак». Таким чином вдається мінімізувати вплив цінових коливань на вартість продукції та забезпечити її якість, адже птиця вигодувана українським зерном.