Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

 «Woodland Ukraine» – український виробник деревини з міжнародним визнанням

«Woodland Ukraine» – український виробник деревини з міжнародним визнанням

«Woodland Ukraine» – виробник високоякісних та екологічних деревних матеріалів для споживачів України та всього світу. Виробничі потужності компанії знаходяться в північно-західній частині України в безпосередній близькості з природним ресурсом дерев, що дозволяє пропонувати конкурентні ринкові ціни.

Для виготовлення продукції використовуються такі породи дерева як береза, вільха та осика. «Woodland Ukraine» пропонує можливість оптової закупівлі широкого асортименту продукції: високоякісний лущений шпон, вологостійку фанеру, ДСП, ДВП, МДФ, ОСБ, ХДФ, тріска та погонажні вироби. Окрім цього, виробництво готове виконати індивідуальне замовлення з нестандартними розмірами.

Ретельний відбір деревини, високотехнологічне обладнання, постійний лабораторний контроль, кваліфіковані фахівці і правильне зберігання гарантують високу якість сировини. При правильному підході до використання деревини вона може витримувати ті ж навантаження, що і сталь або залізобетон.

«Woodland Ukraine»  несе відповідальність за далекоглядне використання лісоматеріалів, щоб зберегти цей унікальний ресурс. Вся деревина, яка використовується у виробництві, отримана в результаті відповідальної та прозорої заготівлі. У розпорядженні компанії особисті поля з насадженнями, які гарантують постійну наявність сировини і дозволяють скоротити транспортні витрати, зміцнити економіку регіону та знизити терміни поставки.

Одним з принципів компанії є вторинне використання відходів. Побічні продукти деревообробки переробляються в процесі виробництва деревних матеріалів і використовуються для отримання тепла, упаковки продукції та інших потреб підприємства.

Партнерство з «Woodland Ukraine» обирають у понад 14 країнах європейського та арабського ринку, адже продукція компанії відповідає міжнародним вимогам якості та безпеки.

Обираючи «Woodland Ukraine», ви обираєте високу якість виробництва та відповідальне лісове господарство.

Дізнатись більше…